Bekercompetitie seizoen 50, uitslagen 1e ronde

Speeldata: dinsdag 25 februari en dinsdag 10 maart 2020

Poule 1punten
1Linda Martens5
2Remco Brunink10
3Gido Funke 110F12
4Enrico van Heumen3

1-204
3-4 40
1-314
2-440
1-443
2-324

Poule 2punten
1Pieter van den Hoorn7
2Coen Versteeg10
3Sandro Liotto2
4Ronnie Joosten12

1-224
3-424
1-340
2-424
1-414
2-340

Poule 3punten
1Jim Hendriks8
2Wilco van Niekerk6
3Peter Derksen0
4Michel Martens afw0

1-242
3-4
1-340
2-4
1-4
2-340

Poule 4punten
1Emiel Jacobs 180 en 123 F12
2Remco Hendriks10
3Andre Haaisma2
4Noah Houtzeel6

1-242
3-404
1-340
2-440
1-4 42
2-342

Poule 5punten
1Brian Schluzas8
2Mark Willemsen afw0
3Dimi Alkim4
4Chris Hessing3

1-2
3-443
1-340
2-4
1-440
2-3

Poule 6punten
1Rick Hessing0
2Lievijn Koopmans0
3Hans Wijnen0
4Patrick Jansen0

1-2
3-4
1-3
2-4
1-4
2-3

Poule 7punten
1Kick van Vuren0
2Raimond Jansen0
3Niek Smorrenburg0
4Marcel Janssen0

1-2
3-4
1-3
2-4
1-4
2-3

Poule 8punten
1Tessa Hessing0
2Maikel Janssen0
3Martijn Hendriks0
4Rob Marinus0

1-2
3-4
1-3
2-4
1-4
2-3

Poule 9punten
1Bjorn Poel0
2Michel van Hulzen0
3Dennis de Bruin0
4Alexander Pleiffer0

1-2
3-4
1-3
2-4
1-4
2-3

Poule 10punten
1Martin Koster0
2Brendan Bodde0
3Ivo van Beek0
40

1-2
3-4
1-3
2-4
1-4
2-3


Eindstand 1e ronde:

Poule 1punten
1Gido Funke 12
2Remco Brunink10
3Linda Martens5
4Enrico van Heumen3

Poule 2punten
1Ronnie Joosten12
2Coen Versteeg10
3Pieter van der Hoorn7
4Sandro Liotto2

Poule 3punten
1Jim Hendriks8
2Wilco van Niekerk6
3Peter Derksen0
4Michel Martens afw0

Poule 4punten
1Emiel Jacobs 12
2Remco Hendriks10
3Noah Houtzeel6
4Andre Haaisma2

Poule 5punten
1Brian Schluzas8
2Dimi Alkim4
3Chris Hessing3
4Mark Willemsen afw0

Poule 6punten
1Rick Hessing0
2Lievijn Koopmans0
3Hans Wijnen0
4Patrick Jansen0

Poule 7punten
1Kick van Vuren0
2Raimond Jansen0
3Niek Smorrenburg0
4Marcel Janssen0

Poule 8punten
1Tessa Hessing0
2Maikel Janssen0
3Martijn Hendriks0
4Rob Marinus0

Poule 9punten
1Bjorn Poel0
2Michel van Hulzen0
3Dennis de Bruin0
4Alexander Pleiffer0

Poule 10punten
1Martin Koster0
2Brendan Bodde0
3Ivo van Beek0
40
 

 

De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de 2e ronde

Speelvorm 1e ronde best of 7: 5-3-T: 1e leg --> 501, 2e leg -->301, 3e leg --> tactics etc.